Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/prokoderstu/motoszlif.com/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/prokoderstu/motoszlif.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/prokoderstu/motoszlif.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/prokoderstu/motoszlif.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
Zakład Mechaniki Pojazdowej Moto-Szlif Kielce – Moto-Szlif Kielce- REGENERACJA I NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK I GŁOWIC. MECHANIKA POJAZDÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH.

Masz problem z silnikiem lub turbiną w swoim aucie?

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym przystosowanym do precyzyjnej obróbki każdego podzespołu w silniku spalinowym. Nasze maszyny CNC marki NEWEN (ta sama marka dostarcza maszyny mechanikom Formuły 1) oraz nie numeryczne BERCO, które służą do obróbki gniazd zaworowych w głowicach oraz szlifierki do wałów niemieckiej  firmy SCHOU oraz AMC, które wymagają specjalistycznej obsługi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować najlepsze tolerancje.
W 2010 roku uruchomiliśmy stanowiska do regeneracji turbosprężarek wszystkich typów pojazdów – od aut osobowych do ciągników siodłowych poprzez ciągniki rolnicze oraz maszyny budowlane. Używamy sprzętu topowej firmy SCHENCK, która produkuje górujące na rynku wyważarki oraz urządzenia polskiej firmy CIMAT. Do naprawy turbin stosujemy angielskie podzespoły firmy MELETT.

Więcej

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Nasza firma powstała w latach 70-tych. Ponad czterdzieści lat temu Jerzy Makowski zaczynał mając jedną tokarkę i jedną szlifierkę do wałów, prowadząc działalność na lokalnym rynku. Dzięki determinacji w dostarczaniu najlepszej jakości usług firma dynamicznie się rozwijała i powiększała. Na przełomie lat 80. i 90. oferta została rozszerzona o mechanikę pojazdową.

Od 2000 roku następuje stały i dynamiczny rozwój naszej firmy. Wymieniliśmy park maszynowy na nowe urządzenia wysokiej klasy oraz powiększyliśmy zespół naszych specjalistów. Oferujemy usługi naprawcze dla klientów z całej Polski.

Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi, autoryzowanymi stacjami serwisu, firmami i instytucjami dysponującymi flotami pojazdów oraz z klientami indywidualnymi.

Więcej

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Od lat korzystamy z części produkowanych i dystrybuowanych przez renomowane polskie marki, które tak jak my stawiają na jakość. Współpraca z kilkoma z nich ma swoje początki w latach 90.

Bez wątpienia jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie naszych usług, wprowadzaniu innowacji i ciągłym rozwojem.

Zaufali nam m.in.:
Policja, Pogotowie woj. Świętokrzyskiego, Poczta Polska, serwisy samochodowe niezależne i autoryzowane (Toyota, Ford, Honda, Seat, Opel, Skoda itp.).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Artur Makowski i Rafał Makowski

Więcej

AKTUALNOŚCI

marzec 29 2017

Mercedes Actros 520 KM 2014 r.

Odbudowa kompletnie uszkodzonej turbosprężarki z zastosowaniem większego Koła ssącego wykonanego z lżejszego Frezowanego Aluminium znacznie poprawiającego pracę oraz osiągi podczas […]

marzec 29 2017

Mitsubishi lancer Evo X

Mitsubishi lancer Evo X, obróbka silnika dla firmy VACAT SERWIS & MOTORSPORT. Docelowo osiągnięte 770 KM…

marzec 29 2017

Ciekawy projekt, Audi RS5 V10.

Ciekawy projekt, Audi RS5 V10. Potężna moc a co za tym idzie precyzyjna naprawa w naszej firmie.

Moto-Szlif

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Kilkadziesiąt lat obecności na rynku pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w regeneracji głowic, silników i turbosprężarek. Wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny i technologie, dzięki temu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług.

Swoje usługi polecamy klientom indywidualnym oraz zakładom mechaniki pojazdowej. Naszymi klientami są właściciele aut osobowych, małych i dużych samochodów dostawczych, maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych.

Więcej

OPINIE KLIENTÓW

Z zakładem mechaniki pojazdowej Moto-Szlif Makowski współpracuję od wielu lat. Wszystkie regeneracje podzespołów wykonane profesjonalnie i na najwyższym poziomie, praktycznie zero reklamacji. Polecam.

Bardzo rzetelna firma warto zapisać sobie namiar, maja sprzęt na wysokim poziomie i profesjonalne podejście do klienta a coś wiem o tym bo już z kilkoma współpracowałem.

Prawie 10 lat temu zakład Moto-Szlif wykonał kapitalny remont silnika w moim VW T4 po poważnej awarii. Silnik pomimo wykonanego przez ten czas długiego przebiegu działa idealnie. Polecam.

Regeneracja turbiny dokonana została z należytą starannością. Autko jeździ już ponad dwa lata bez awarii.

ZAUFALI NAM

  • Policja Śląsk
  • Pogotowie woj. Świętokrzyskiego
  • Autoryzowane i niezależne serwisy Toyoty
  • Autoryzowane i niezależne serwisy Opla
  • Poczta Polska
  • Autoryzowane i niezależne serwisy Forda
  • Autoryzowane i niezależne serwisy Hondy
  • Autoryzowane i niezależne serwisy Seata
  • Niezależne serwisy Volkswagena
  • Niezależne serwisy Fiata

Facebook